Uurrooster 2019 - 2020

Blauw: jongensgroepen Roos: meisjesgroepen Groen: gemengde groepen
Kleuters
Groep Dag Uur
Peuters instappers van 1 tot 2,5 jaar met begeleiderWoensdag09:15 - 10:00
Kleuters instappers en 1ste kleuterklasZondag09:00 - 09:50
Kleuters 2de kleuterklasZondag10:00 - 10:50
Basisgym
Groep Dag Uur
Meisjes Basisgym 2de - 6de ljMaandag18:00 - 19:30
Jongens Basisgym 2de - 6de ljMaandag18:00 - 19:30
Meisjes/Jongens Basisgym +12 jaarDinsdag18:30 - 20:00
Meisjes basisgym 2de - 3de ljWoensdag16:30 - 18:00
Meisjes Basisgym 4de - 6de ljWoensdag16:30 - 18:00
Meisjes Basisgym 3de klk - 1ste ljWoensdag16:30 - 18:00
Meisjes Discipline vanaf 6 jaarWoensdag18:00 - 20:00
Jongens Discipline vanaf 6 jaarWoensdag18:00 - 20:00
Meisjes Basisgym 2de - 3de ljVrijdag16:30 - 18:00
Jongens Discipline vanaf 6 jaarVrijdag16:30 - 18:30
Meisjes Discipline vanaf 6 jaarVrijdag16:30 - 18:30
Meisjes Basisgym 4de - 6de ljVrijdag18:00 - 19:30
Meisjes/Jongens Basisgym 4de - 6de middelbaarVrijdag18:30 - 20:00
Meisjes/Jongens Basisgym 1ste - 3de middelbaarVrijdag18:30 - 20:00
Dames basisgym +18Vrijdag19:30 - 21:00
Jongens Basisgym 3de kk - 6de ljZaterdag09:30 - 11:00
Meisjes Basisgym 3de klk - 1ste ljZondag10:00 - 11:30
Jongens Basisgym 3de klk - 1ste ljZondag10:00 - 11:30
G-Gym Start op zondag 6 oktoberZondag11:30 - 12:30
Trampoline
Groep Dag Uur
TrampolineZondag15:00 - 17:00
Tumbling
Groep Dag Uur
Tumbling DisciplineDinsdag18:00 - 20:00
Tumbling Donderdag (volzet)Donderdag18:00 - 19:30
Tumbling ZaterdagZaterdag10:00 - 11:30
Tumbling DisciplineZaterdag17:30 - 19:30
Freerunning
Groep Dag Uur
Freerunning -12 jaarWoensdag18:30 - 20:00
Freerunning -12 jaarDonderdag18:00 - 19:30
Freerunning -12 jaarVrijdag18:00 - 19:30
Freerunning +12 jaar (volzet)Vrijdag19:30 - 21:30
Freerunning -12 jaarZaterdag18:00 - 19:30
Freerunning +12 jaarZaterdag18:00 - 20:00
Freerunning DisciplineZondag13:00 - 15:00
Dans
Groep Dag Uur
Kids 3 (2009-2010)Woensdag17:00 - 18:00
Teens 2 (2003-2006)Woensdag19:00 - 20:15
Danslab 1 (2009-2012)Donderdag17:30 - 18:30
Danslab 2 (2001-2008)Donderdag18:30 - 19:30
Teens 1 (2007-2008)Vrijdag18:30 - 19:45
Dames 18+ (vanaf 2002)Vrijdag19:45 - 21:00
G-DansZaterdag10:45 - 11:30
Kids 2 (2011-2012)Zaterdag11:30 - 12:30
Kids 1 (2013-2014)Zondag09:30 - 10:15